Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O domově > Tiskové zprávy > Týden s Radostí je za námi!!

Týden s Radostí je za námi!!Datum konání:
20.5.2024
Datum ukončení:
24.5.2024
 
 

Aneb: Když člověk nemůže do kavárny, kavárna může přijít za ním.

Od pondělí 20. května do pátku 24. května se prostory Univerzity třetího věku proměnily opět v kavárnu, která svým obyvatelům, zaměstnancům i návštěvníkům nabízela nejen malé pohoštění, ale hlavně potěšení z příjemně strávených chvil nad šálkem voňavé kávy a svěží domácí limonádou.

Sezónní specialitou se stala jarní šeříková limonáda společně s bezovo – mátovou a sladkou broskvovou šťávou. Doplnil je višňový džus, nápoj s příchutí kaktusu a nechyběl koktejl s chutí Piña Colády.

Měli jsme možnost ochutnat spoustu podomácku pečených i nepečených dezertů. Během celého týdne jsme mohli narazit na kremrole, bábovku, čokoládové a banánové rolády, věnečky, tiramisu, cheesecake, svatební koláčky, linecké cukroví, banánový chleba, borůvkový koláč, pařížský dort, muffiny, medovníky nebo lehoučké palačinky s ovocnou marmeládou.

Děkujeme všem, kteří se do provozu zapojili! Ať pečením úžasně chutných dezertů, obsluhou zákazníků, doprovodem klientů a v neposlední řadě její návštěvou. Díky Vám a Vaší ochotě je uplynulý týden nezapomenutelný.