Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Ubytování

Ubytování

Kapacita Domova pro seniory velké Meziříčí je 103 lůžek. Tato lůžka jsou rozdělena do 15-ti jednolůžkových pokojů a 44 dvoulůžkových pokojů. Jednotlivé pokoje jsou také podle toho hrazeny.

Úhrady za služby

Každý klient má svůj úložný prostor na obuv, oděv, prádlo a osobní věci.

Pokoje jsou vybaveny nábytkem domova - lůžko, noční stolek, televizor, šatní skříň s nástavcem, stůl, židle. Na pokojích služby domov pro seniory je klientům k dispozici lednice, na službě domov se zvláštním režimem mají klienti možnost uložení věcí do chladniček do samostatných boxů mimo jejich pokoj. Klienti si ke zpříjemnění svého pobytu mohou umístit v pokoji vhodné předměty osobní potřeby, např. poličku, obrázky, křeslo. Z důvodu bezpečnosti je zakázáno mít na pokojích vlastní elektrospotřebiče, včetně varných konvic. Varné konvice jsou dostupné na společenských místnostech. 

Ubytování také zahrnuje topení, teplou a studenou vodu, elektrický proud, úklid, praní a drobné opravy ložního a osobního prádla, ošacení a žehlení.

Úklid je prováděn denně.

pokoj v domově sociální zařízení

V otázce ubytování se vždy snažíme v rámci možností vyhovět  klientům v jejich požadavcích. Umožňujeme například společné bydlení manželům, partnerům.