Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O domově > Certifikace

Certifikace

Akreditace zdravotní péče

Domov pro seniory  Velké Meziříčí získal Certifikát o akreditaci zdravotní péče. V době první certifikace (17. 4. 2015) jsme byli teprve třetím zařízením pobytových sociálních služeb v ČR, které ji získalo. Akreditace dokládá, že náš domov poskytuje bezpečnou a kvalitní zdravotní péči.

Nyní jsme certifikát obhájili na základě šetření dne 20. 4. 2018. 

http://www.sakcr.cz/cz-main/akreditovana-zarizeni/rok-2018/ 

Logo Spojené akreditační komise

Standardizace nutriční péče

Domov pro seniory Velké Meziříčí získal v srpnu 2011 jako první v Kraji Vysočina Certifikát standardizace nutriční péče, který potvrzuje, že poskytujeme našim klientům vysoce kvalifikovanou nutriční péči v souladu s platnými právními předpisy a dokumenty a tím významně zvyšujeme kvalitu jejich života. Certifikát náš Domov roce 2013,  2015, 2017, 2018 a 2020 úspěšně obhájil. Současný certifikát Standardizace nutriční péče je platný do 1. 12. 2022

Certifikát standardizace nutriční péče

Zlatý erb

V roce 2017 jsme získali ocenění Zlatý erb v kategorii Nejlepší web zdravotnického/sociálního zařízení. V roce 2019 domov obdržel dokonce první místo v kategorii nejlepší web zdravotního a sociálního zařízení. Slavnostní vyhlášení v rámci soutěže Zlatý erb proběhlo v pondělí 18. března 2019 na krajském úřadě za přítomnosti hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka. Rok 2020 byl pro Zlatý erb také významný. Náš domov se umístil na druhé stříbrné příčce. 

1. místo ocenění Zlatý erb 

Asociace poskytovatelů sociálních služeb

Asociace poskytovatelů sociálních služeb je největší profesní organizací sdružující poskytovatele sociálních služeb v České republice.

Logo asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR