Drobečková navigace

Úvod > O domově > Certifikace

Certifikace

Akreditace zdravotní péče

Domov pro seniory  Velké Meziříčí získal Certifikát o akreditaci zdravotní péče. V době první certifikace (17. 4. 2015) jsme byli teprve třetím zařízením pobytových sociálních služeb v ČR, které ji získalo. Akreditace dokládá, že náš domov poskytuje bezpečnou a kvalitní zdravotní péči.

Nyní jsme certifikát obhájili na základě šetření dne 20. 4. 2018. 

http://www.sakcr.cz/cz-main/akreditovana-zarizeni/rok-2018/ 

 

 

Standardizace nutriční péče

Domov pro seniory Velké Meziříčí získal v srpnu 2011 jako první v Kraji Vysočina Certifikát standardizace nutriční péče, který potvrzuje, že poskytujeme našim klientům vysoce kvalifikovanou nutriční péči v souladu s platnými právními předpisy a dokumenty a tím významně zvyšujeme kvalitu jejich života. Certifikát náš Domov roce 2013,  2015 a 2017 úspěšně obhájil.  

Certifikát nutriční péče

 

Značka kvality

Značka kvality v sociálních službách je projektem Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR. Poskytuje externí hodnocení kvality sociálních služeb domovům pro seniory, domovům se zvláštním režimem, pečovatelské službě a ambulantním službám pro osoby se zdravotním postižením. Mezi pět základních hodnocených oblastí patří péče, stravování, ubytování, kultury a volného času, partnerství.

První certifikace v našem domově (služba domov pro seniory), proběhla v roce 2012, v níž bylo hodnoceno všech pět oblastí poskytování služeb. V celkovém hodnocení domov obdržel čtyři hvězdičky z pěti možných.

V roce 2016 proběhla úspěšná obhajoba tohoto ocenění. Do obhajoby jsme přihlásili k hodnocení dvě oblasti poskytování služeb - kulturu a volný čas, partnerství. Uvedené oblasti byly ohodnoceny čtyřmi hvězdičkami z pěti možných.

 

Zlatý erb

V roce 2017 jsme získali ocenění Zlatý erb v kategorii Nejlepší web zdravotnického/sociálního zařízení.

 

Profesní organizace

Asociace poskytovatelů sociálních služeb

Asociace poskytovatelů sociálních služeb je největší profesní organizací sdružující poskytovatele sociálních služeb v České republice.

http://apsscr.cz/