Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O domově > Tiskové zprávy > Projekt ZŠ Sokolovské: Výchova k hodnotám a dobrovolnictví

Projekt ZŠ Sokolovské: Výchova k hodnotám a dobrovolnictvíJedním ze způsobů, jak dětem pomoci rozvíjet životní hodnoty, je dobrovolnictví.

Pod vedením ředitele školy Mgr. Karla Kaštana a díky mentorce samotného projektu Mgr. Lence Cendelínové vznikla krásná srdečná spolupráce mezi ZŠ Sokolovskou a naším domovem pro seniory.  

Obrovský dík patří třídní učitelce 5. B Mgr. Lence Cendelínové, všem dětem ve třídě a asistentce Miluši Novotné. Žáci 5. B ve svém volném čase s myšlenkou na seniory nádherně vykreslili neuvěřitelných 120 pestrých mandal. Nyní díky projektu všech 120 kreseb zdobí hlavní vchod domova.

Za pomoc s organizací výstavy obrázků jsme vděční školní asistentce Ludmile Kališové.

Děkujeme také šikovným prvňáčkům a jejich třídní učitelce a zároveň vedoucí pro 1. stupeň paní Mgr. Vladimíře Moravové, která společně s asistentkou Petrou Sobotkovou a žáčky 1. A pečlivě nacvičili pásmo básniček.

 

A jak probíhá výstava mandal a samotné mezigenerační setkání, se můžete podívat v naší galerii.: Projekt ZŠ Sokolovská: Výchova k hodnotám a dobrovolnictví

 

Přejeme všem žákům a studentům, aby volily své budoucí profese srdcem. Pokud najdete takovou, která Vás bude bavit a nějakým kladným způsobem formovat a ovlivňovat, šiřte jako my příjemný pocit z dobře odvedené práce pomocí úsměvu dál.. Vždy se najde někdo, kdo Vás pochválí, aniž by musel.