Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O domově > Tiskové zprávy > Domov pro seniory od dubna povede Šárka Kubátová

Domov pro seniory od dubna povede Šárka KubátováDatum konání:
3.4.2023

Na pozici ředitelky Domova pro seniory ve Velkém Meziříčí od dubna 2023 nastupuje Mgr. Šárka Kubátová, přebírá tak pozici po ředitelce Mgr. Renatě Horňákové, která ve funkci působila od července roku 2021.

V prosinci 2022 Rada Kraje Vysočina vypsala výběrové řízení na post ředitele organizace, které proběhlo na konci ledna 2023.

Dne 3. dubna proběhlo v Domově pro seniory ve Velkém Meziříčí oficiální přivítání Šárky Kubátové, která zde nastoupila na post ředitelky organizace. Jmenování se uskutečnilo za přítomnosti radního pro oblast sociálních věcí Mgr. Jana Tourka a vedoucí odboru sociálních věcí JUDr. Věry Švarcové. Přítomný byl i starosta města Ing. arch. Alexandros Kaminaras, místostarosta Martin Kaman, ředitelka sociálních služeb města Velké Meziříčí Mgr. Jana Nachtigalová a samozřejmě za účasti většiny zaměstnanců domova.

Úvodem radní Tourek poděkoval za výborně odvedenou práci bývalé ředitelce. Nové ředitelce i všem zaměstnancům popřál úspěšnou spolupráci: „Přeji Vám, abyste Vy a zaměstnanci domova společnými silami dokázali vytvořit jeden velký silný tým, který bude nápomocný nejen našim milým seniorům, ale i sobě navzájem.“

Nová ředitelka Kubátová se přivítala se zaměstnanci Domova a poděkovala jim za milé přijetí. „Náš Domov pro seniory má ve svém mottu dva základní principy - lidský přístup a porozumění.  Jsou to hodnoty, kterých si nesmírně cením. Mým cílem je nadále v tomto směru pokračovat a rozvíjet ho tak, aby byl Domov pro seniory ve Velkém Meziříčí moderní organizací s profesionálními zaměstnanci a spokojenými klienty. Těším se na naši další spolupráci.“

Za všechny zaměstnance přejeme nové paní ředitelce jen to nejlepší do nového pracovního působiště. Ať nechybí pracovní píle a hlavně radost z nového poslání. Těšíme se na spolupráci.