Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O domově > Tiskové zprávy > Domov pro seniory ve Velkém Meziříčí přivítal novou ředitelku Mgr. Renatu Horňákovou

Domov pro seniory ve Velkém Meziříčí přivítal novou ředitelku Mgr. Renatu HorňákovouDatum konání:
12.7.2021

Na podzim loňského roku odešel z postu ředitele Mgr. Vítězslav Schrek, aby se stal hejtmanem Kraje Vysočina. Rada Kraje Vysočina vypsala výběrové řízení na toto místo, ve kterém byla vybrána magistra Renata Horňáková. 

Dne 12. července proběhlo v Domově pro seniory ve Velkém Meziříčí oficiální přivítání magistry Renaty Horňákové, která zde nastoupila na post ředitelky.  Jmenování se uskutečnilo za přítomnosti radního pro oblast sociálních věcí Mgr. Jana Tourka a vedoucího oddělení sociálních služeb Kraje Vysočina Mgr. Jiřího Bíny a zaměstnanců domova, pro které to bylo zároveň první setkání s novou ředitelkou. Během slavnostního přivítání došlo také k poděkování všem zaměstnancům domova, kteří odvedli velmi kvalitní a obětavou práci. Mgr. Jiří Bína předal květinu a poděkoval paní Janě Michnové, která po dobu nepřítomnosti ředitele zastávala tuto funkci s plným nasazením. Díky také patří celé přímé péči v čele s vedoucí Mgr. Martinou Sklenářovou.

Po slovech díků již proběhlo oficiální předání funkce. Pan radní popřál paní ředitelce vše nejlepší do nového pracovního působiště a také všem zaměstnancům, aby společně vytvořili jeden tým a příjemnou atmosféru, z které budou těžit nejen oni, ale především obyvatele domova. Paní ředitelka poděkovala všem zaměstnancům a vyjádřila důvěru v navázání kvalitních pracovních vztahů, profesionálního a lidského přístupu k obyvatelům. Také se vyjádřila o dobré pověsti domova pro seniory: „ O domově pro seniory ve Velkém Meziříčí mám jen dobré reference, jak z hlediska poskytování kvality služeb, tak spokojenosti obyvatel a jejich rodin.“ „Nyní se těším, až se stanu součástí domova a všechny vás poznám,“ s nadšením dodala. 

Za všechny zaměstnance si dovolujeme paní ředitelce také popřát všechno nejlepší do nového pracovního místa, spoustu síly a nadšení do toho nelehkého, ale krásného poslání.