Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O domově > Tiskové zprávy > Domov pro seniory posílá poděkování Nadačnímu fondu FRANTIŠKA PODSTATZKY LICHTENSTEINA

Domov pro seniory posílá poděkování Nadačnímu fondu FRANTIŠKA PODSTATZKY LICHTENSTEINANadační fond daroval zaměstnancům domova poukázky na nákup zboží dle vlastního výběru.

Práce člověka v sociální sféře nebyla nikdy jednoduchá. Nemůžeme ji totiž brát jako zaměstnání, nýbrž za součást a poslání našeho života. Poslední rok se změnilo všechno tak rychle. A i když byl prostor na přípravy, mrknutím oka přišel obrat, nastal nový režim a člověk v sociálních službách přešel na systém základních lidských potřeb.

Novým rokem se postupně situace zlepšila a napětí začalo mizet. Vrací se nám sociální kontakt, návštěvy rodinných příslušníků, chuť obyvatel žít a personálu pečovat, nehledě na úsměvy, které si navzájem posíláme. Nyní se člověku tvoří seznam priorit.

Jsme tedy samozřejmě nadšeni ještě více, když někdo s dobrým srdcem se na nás obrátí s myšlenkou pomoci. Nadační fond FRANTIŠKA PODSTATZKY LICHTENSTEINA pomáhá růst skvělým věcem a náš domov má neuvěřitelné štěstí, že patří mezi ně. Mockrát děkujeme.