Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O domově > Tiskové zprávy > Domov pro seniory Velké Meziříčí získal cenu za nejlepší webové stránky

Domov pro seniory Velké Meziříčí získal cenu za nejlepší webové stránkyDatum konání:
28.3.2019

Ve velkomeziříčském domově pro seniory „cinklo zlato“. Domov se může pyšnit prvenstvím ve zvláštní kategorii Kraje Vysočina za nejlepší web zdravotního a sociálního zařízení. Slavnostní vyhlášení v rámci soutěže Zlatý erb proběhlo v pondělí 18. března na krajském úřadě za přítomnosti hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka. Domov pro seniory Velké Meziříčí se rozdělil o první místo s Nemocnicí Nové Město na Moravě, stříbro bral spřátelený domov Kamélie z Křižanova.   

„Kvalita webových stránek, jejich bezpečnost a aktuálnost jsou v současné době přirozeným standardem elektronické komunikace. Soutěž Zlatý erb je jedním z nástrojů, jak kvalitu stránek zvyšovat, jak apelovat na správce stránek, aby dbali na přehlednost, dohledatelnost zásadních informací a průběžně zvyšovali atraktivitu webových prezentací nejen pro pravidelné, ale i náhodné návštěvníky,“ uvedl při vyhlášení hejtman Běhounek.

Do domova pro seniory Velké Meziříčí doputovalo nejen ocenění Kraje Vysočina, ale také vzácná návštěva ze Zakarpatí. Ve čtvrtek 21. března domov navštívili zástupci z Mukačevské univerzity v rámci dvoudenní pracovní cesty. „Naše hosty zajímalo nejen to, jak se realizuje výuka v rámci vzdělávání na univerzitě třetího věku, ale také třeba to, jak vypadá běžný chod domova nebo jak se v domově navazuje spolupráce s dobrovolníky,“ uvedla vedoucí úseku přímé péče Martina Sklenářová. Právě debata nad projekty v oblasti sociálních služeb a v oblasti vzdělávání, ale i navazování spolupráce mezi pracovníky univerzit, to vše bylo náplní setkání s kolegy z Ukrajiny.