Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Novinky z domova

Novinky z domovaV Domově je situace stále klidná. Jedenkrát do dvou týdnů je každému zaměstnanci odebírána krev a následně je testován na výskyt COVIDU -19. Všechny výsledky byly dosud negativní. V prostorách našeho domova je tichá atmosféra, ale za terapeutickou zahrádkou se začíná pracovat na nové výstavbě bytového domu s třemi bloky, tak to všechny trošku ruší, jinak jsme zdraví. 

Následně bychom chtěli požádat veřejnost jako rodinu a přátelé, aby balíčky s jídlem a potřebami našim obyvatelům, předávali pouze ve všední dny, kdy máme v domově, mimo pečovatelský a zdravotnický úsek, dostatek provozního personálu pro předávání. To platí i pro nadcházející státní svátky 1. a 8. května.

Abychom udrželi chod domova využili jsme mnoho pomoci zvenčí. Jednou z nich je rádio Blaník, které společně s firmou LE&CO a pekárnou Kabát, dovezli přímo do domova odměnu zaměstnancům. Jednalo se o zásilku šunky a křupavých rohlíků. Dále nám Nadace Charty 77 projektem Tablety od srdce poskytla dva tablety značky HUAWEI, které budou sloužit pro komunikaci uživatelů s rodinami v rámci projektu ahojbabi. Mléčnou výživou nás i naše kosti podpořila firma BEL Sýry Česko a. s., Želetava. Obrovské DÍKY tedy patří Vám všem za podporu, ať už byla jakákoliv. Věřte, že to má smysl!!