Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Domov se od 18. května otevírá návštěvníkům

Domov se od 18. května otevírá návštěvníkůmNáš domov se od úterý 18. května otevře návštěvám. Systém však zůstane stejný jako v předešlém čase, protože se i nadále jedná o pouhé udělení výjimky z plošného zákazu návštěv.

Upozorňujeme, že v domově není možné nechat se testovat.

 

Návštěvy se mohou tedy uskutečnit, pokud je splněná podmínka pro udělení výjimky.

Možné výjimky:

  • Návštěvník doloží potvrzení od svého praktického lékaře o tom, že v době 90 dnů před plánovanou návštěvou prodělal onemocnění Covid – 19

nebo

  • Návštěvník prokáže písemným potvrzením nebo SMS zprávou, že nejpozději 48 hodin před plánovanou návštěvou absolvoval PCR vyšetření či POC test s negativním výsledkem. Mezi potvrzení se počítá také vystavené prohlášení zaměstnavatele návštěvníka o negativním výsledku v rámci testování ve firmách. 

nebo

  • Návštěvník předloží platný očkovací certifikát o SARS-CoV-2, který nastupuje v platnost 14 dní po druhé očkovací dávce.

 

Obecné informace pro objednání se na antigenní testy: https://odbery.kr-vysocina.cz/odber-info/antigen

Odkaz pro objednání se na odběrové místo antigenních testů u Domu zdraví ve Velkém Meziříčí: https://odbery.kr-vysocina.cz/objednat-odber-krok1/?metoda=RAPID_ANTIGEN&mesic=2021-03&misto=56

Návštěvy v našem domově budou stále probíhat na základě objednávkového systému, telefonicky v pracovních dnech, v době od 7:00 do 13:00 u sociálních pracovnic našeho domova. Kontakty: Dana Bártíková (736 541 317) a Bc. Marie Cejnková (605 825 373).

Návštěvní dny našeho Domova jsou stanoveny na úterý, čtvrtek a sobotu v odpoledních hodinách od 12:45 do 16:15, kdy bude do domova vpuštěn poslední návštěvník.

 

Pravidla pro průběh návštěvy:

  • Podmínkou vstupu bude mít po celou dobu návštěvy vlastní nový respirátor typu FFP2 nebo KN95. Domov respirátory neposkytuje.
  • Při příchodu se návštěvník ohlásí pracovnici recepce, kde bude nutné vyplnit Čestné prohlášení – prohlášení je možné nastudovat a vyplnit předem a na recepci pouze odevzdat - ke stažení zde: Dotazník pro návštěvy.doc  Dotazník pro návštěvy.pdf
  • Návštěva obecně je omezená na 1 dospělého člověka, 1x týdně za maximálně 1 obyvatelem! Maximální doba návštěvy je 30 minut. Donáška balíčků pro klienty domova bude omezena na dny vyhrazené pro návštěvy, tj. úterý, čtvrtek a sobota.
  • Návštěvníci jsou během své návštěvy povinni řídit se pokyny personálu!
  • Příchozí PROSÍME o respektování doposud stanovených pravidel!