logo
Zdenky Vorlové 2160
594 01 Velké Meziříčí

Aktuality z domova

úno01 Nabídka akcí v únoru
V měsíci únoru nás v domově čeká tradiční zabijačka či divadlo Anděl Páně s klienty z Březejce. Tradičně se v tomto měsíci uspořádá zahradnický kroužek nebo výuka na U3V. Čeká nás taky přednáška zaměřená na třídění odpadu ve spolupráci se společností Ekokom. 
Hledáme do domova pomocnou kuchařku/ kuchaře
Hledáme pomocnou kuchařku/ pomocného kuchaře, vyučení v oboru není nutné. Jedná se o zástup za nemoc. 
led01 Nabídka akcí v lednu
V měsíci lednu se v našem domově opět odehraje spousta zajímavých akcí pro obyvatele domova, ale také pro veřejnost a blízké klientů.

Domov pro seniory

Domov pro seniory Velké Meziříčí, jehož zřizovatelem je Kraj Vysočina, má kapacitu 103 lůžek a poskytuje dvě sociální služby:

  • domov pro seniory
  • domov se zvláštním režimem

Součástí naší firemní kultury je soubor hodnot, které jako pracovníci organizace sdílíme a vyznáváme ve vztahu k obyvatelům domova.

Naše hodnoty


 

Mohlo by Vás zajímat

Do života našeho domova se můžete zapojit i Vy.

Ať už aktivním přičiněním jako dobrovolníci či partneři domova.

Nebo se můžete stát pravidelnými návštěvníky při studiu Univerzity třetího věku, kterou provozujeme ve spolupráci s Vysokou školou polytechnickou v Jihlavě.

Dobrovolnictví

Je realizováno díky spolupráci s Kambalou - dobrovolnickým centrem ve Žďáru nad Sázavou, které je jedním z projektů Oblastní charity Žďár nad Sázavou a s Dobrovolnickým centrem Střed v Třebíči 

Univerzita třetího věku

Krajský úřad Kraje Vysočina ve spolupráci s Vysokou školou polytechnickou Jihlava, připravil seniorům z Vysočiny zajímavou nabídku vzdělávacích kurzů, které jsou unikátní v tom, že jsou určeny seniorům

Partnerství

Důležitou součástí našeho života v domově je také spolupráce s ostatními organizacemi, základními školami, mateřskými školami a výchovným ústavem.


d4.png

Vítězslav Schrek

ředitel domova

d2.png

Jana Michnová

zástupce ředitele, vedoucí provozního úseku

d5.jpg

Jiřina Vávrová

vedoucí ekonomicko-správního úseku

M. Sklenářová2.jpg

Martina Sklenářová

vedoucí úseku přímé péče


 

Lidský přístup a porozumění jsou základní hodnoty našeho domova.