logo
Zdenky Vorlové 2160
594 01 Velké Meziříčí

Aktuality z domova

Nabídka akcí v březnu
Mezi březnové akce, které se budou v domově konat, patří například již tradiční zahradnický kroužek, promítání filmu nebo výuka na U3V. V březnu se můžeme těšit také na povídání o putování po Islandu, MDŽ nebo narozeninovou oslavu pro únorové a březnové jubilanty.
úno01 Nabídka akcí v únoru
V měsíci únoru nás v domově čeká tradiční zabijačka či divadlo Anděl Páně s klienty z Březejce. Tradičně se v tomto měsíci uspořádá zahradnický kroužek nebo výuka na U3V. Čeká nás taky přednáška zaměřená na třídění odpadu ve spolupráci se společností Ekokom. 

Domov pro seniory

Domov pro seniory Velké Meziříčí, jehož zřizovatelem je Kraj Vysočina, má kapacitu 103 lůžek a poskytuje dvě sociální služby:

  • domov pro seniory
  • domov se zvláštním režimem

Součástí naší firemní kultury je soubor hodnot, které jako pracovníci organizace sdílíme a vyznáváme ve vztahu k obyvatelům domova.

Naše hodnoty


 

Mohlo by Vás zajímat

Do života našeho domova se můžete zapojit i Vy.

Ať už aktivním přičiněním jako dobrovolníci či partneři domova.

Nebo se můžete stát pravidelnými návštěvníky při studiu Univerzity třetího věku, kterou provozujeme ve spolupráci s Vysokou školou polytechnickou v Jihlavě.

Dobrovolnictví

Je realizováno díky spolupráci s Kambalou - dobrovolnickým centrem ve Žďáru nad Sázavou, které je jedním z projektů Oblastní charity Žďár nad Sázavou a s Dobrovolnickým centrem Střed v Třebíči 

Univerzita třetího věku

Krajský úřad Kraje Vysočina ve spolupráci s Vysokou školou polytechnickou Jihlava, připravil seniorům z Vysočiny zajímavou nabídku vzdělávacích kurzů, které jsou unikátní v tom, že jsou určeny seniorům

Partnerství

Důležitou součástí našeho života v domově je také spolupráce s ostatními organizacemi, základními školami, mateřskými školami a výchovným ústavem.


d4.png

Vítězslav Schrek

ředitel domova

d2.png

Jana Michnová

zástupce ředitele, vedoucí provozního úseku

d5.jpg

Jiřina Vávrová

vedoucí ekonomicko-správního úseku

M. Sklenářová2.jpg

Martina Sklenářová

vedoucí úseku přímé péče


 

Lidský přístup a porozumění jsou základní hodnoty našeho domova.