logo
Zdenky Vorlové 2160
594 01 Velké Meziříčí

Novinky z domova

dub23 Domov hostil návštěvu z pražského domova a obdržel poděkování od hejtmana Kraje Vysočiny
Na Zelený čtvrtek zavítala do domova vzácná návštěva. Na Vysočinu přijela ředitelka pražského Domova pro osoby se zdravotním postižením paní Bc. Lenka Kohoutová, která přijala pozvání pana Mgr. Pavla Fraňka, náměstka hejtmana pro sociální oblast a paní Ing. Jany Fischerová, CSc.
dub12 Domov přijme všeobecnou sestru pro ošetřovatelství a rehabilitaci
Domov pro seniory přijme všeobecnou sestru pro ošetřovatelství a rehabilitaci na hlavní pracovní poměr. Předpokládaný nástup od 1. 6. 2019 nebo po dohodě dříve.

Domov pro seniory

Domov pro seniory Velké Meziříčí, jehož zřizovatelem je Kraj Vysočina, má kapacitu 103 lůžek a poskytuje dvě sociální služby:

  • domov pro seniory
  • domov se zvláštním režimem

Součástí naší firemní kultury je soubor hodnot, které jako pracovníci organizace sdílíme a vyznáváme ve vztahu k obyvatelům domova.

Naše hodnoty


 

Mohlo by Vás zajímat

Do života našeho domova se můžete zapojit i Vy.

Ať už aktivním přičiněním jako dobrovolníci či partneři domova.

Nebo se můžete stát pravidelnými návštěvníky při studiu Univerzity třetího věku, kterou provozujeme ve spolupráci s Vysokou školou polytechnickou v Jihlavě.

Dobrovolnictví

Je realizováno díky spolupráci s Kambalou - dobrovolnickým centrem ve Žďáru nad Sázavou, které je jedním z projektů Oblastní charity Žďár nad Sázavou a s Dobrovolnickým centrem Střed v Třebíči 

Univerzita třetího věku

Krajský úřad Kraje Vysočina ve spolupráci s Vysokou školou polytechnickou Jihlava, připravil seniorům z Vysočiny zajímavou nabídku vzdělávacích kurzů, které jsou unikátní v tom, že jsou určeny seniorům

Partnerství

Důležitou součástí našeho života v domově je také spolupráce s ostatními organizacemi, základními školami, mateřskými školami a výchovným ústavem.


d4.png

Vítězslav Schrek

ředitel domova

d2.png

Jana Michnová

zástupce ředitele, vedoucí provozního úseku

d5.jpg

Jiřina Vávrová

vedoucí ekonomicko-správního úseku

M. Sklenarova2.jpg

Martina Sklenářová

vedoucí úseku přímé péče


 

Lidský přístup a porozumění jsou základní hodnoty našeho domova.